Homayoonet

درباره وبلاگ

سلام، به وبلاگم خوش آمدید!

نام این برگه «درباره وبلاگ» است، نه درباره «من». درباره خودم در ستون کناری دو سه خطی نوشته‌ام، که همان هم زیادی ست ولی برای آشنایی کافی.

در این وبلاگ، از آنچه درباره‌اش می خوانم، فکر می کنم و یاد می گیرم می نویسم. روشن است که موضوع مطالب، بیشتر مرتبط با رشته تحصیلی و علاقه‌مندی هاست و حالت تحلیلی دارند. پس به راحتی می توانید نقد و رد کنید. نظراتتان را به سرعت، پاسخ می دهم.

همچنین باید بگویم که این وبلاگ را برای محتوای سانتیمانتالیستی و زرد نساخته‌ام، پست های دم دستی و اینستاگرامی. همه‌ی تلاشم ساختن یک وبلاگ حرفه‌ای و جدی ست و تولید محتوا برای ایجاد مخاطب خاص. امیدوارم که تلاش هایم بار دهد.

و یک نکته مهم، استفاده از محتوای این وبلاگ در هر شکلی آزاد است، چه با نوشتن منبع، چه بدون آن. اگر نوشتید که بسیار خوشحالم کرده‌اید، اگر نه، باز هم خوشحالم، زیرا که پست هایم را لایق به اشتراک گذاشتن دانستید. چرا چنین عرض می کنم؟ بسیاری از بزرگان به رایگان، کار های بزرگ کرده‌اند. من که شاگرد هستم و کار خاصی هم نکردم!

از دیگر اهداف وبلاگ:

  • در تمام کار های زندگی‌ام عمیق‌تر شوم به ویژه در دیدن، خواندن و اندیشیدن.
  • دوستان جدید و همفکر پیدا کنم. (دوست همفکر از بزرگترین نعمت‌ها ست.)
  • مهارت تفکر انتقادی‌‌ام را توانمند کنم.
  • بتوانم گامی کوچک در جهت پیشبرد کیبرد آزاد بردارم، در حد خودم.

امیدوارم که از نوشته‌هایم خوشتان بیاید. منتظر نظر های ارزشمندتان هستم.

ارادتمند شما

همایون

31 اردیبهشت 1400

پ.ن:

  • می توانید در کانال تلگرام وبلاگ عضو شوید. علاوه بر نوشته های وبلاگ، مطالب دیگری نیز قرار می دهم. همجنین در بخش توضیحات کانال، راه ارتباطی مستقیم قرار داده‌ام.